Klocki hamulcowe EBC FA135TT (kpl. na 1 tarczę)

  • Klocki hamulcowe EBC FA135TT (kpl. na 1 tarczę)
Kod: FA135TT
67,70 zł
/ szt.
Koszt dostawy od 0 zł
338.50 pkt.
6.77 pkt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.

Kup na raty

  • Oblicz ratę
  • Credit Agricole Raty
  • eRaty Santander Consumer Bank

Klocki hamulcowe EBC FA135TT (kpl. na 1 tarczę)

Seria FA TT - dobrej klasy klocki na bazie mieszanki karbonowej, która pozwala na skuteczne hamowanie w pojazdach o różnej masie. Przeznaczone do użytku sportowego w motocrossie i ATV. Klocki cechuje: dobra siła hamowania, dobra trwałość w suchych warunkach.

O Firmie EBC Brakes

Grupa EBC Brakes została założona w 1978 roku przez Andyego Freemana. Od początku swojej działalności, firma EBC jest pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. Produkcja odbywa się w fabryce w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Hamulce EBC były używane w edycjach mistrzostw świata wyścigów motocyklowych w klasie SUPER SPORT przez team Alstar Corona, zdobywając dwukrotnie tytuł mistrza świata (w 1998 Fabrizio Pirowano, 1999 Stefan Chambon).

Lista doborowa

markamodelrok
AEONCROSSLAND 400 (2 X 4)12-15
AEONCROSSLAND 400 (4 X 4)12-15
APACHERLX 250 S (MK1) REAR DISC MODEL
APACHERLX 250 SX (MK1) REAR DISC MODEL
BAROSSA170 CHEETAH/MAGNA03-05
BAROSSA170 SPORT03-04
BAROSSAQUARTERBACK 25005
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 100011-14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 1000 (DPS)13-14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 1000 (LTD)12-14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 1000 X11-13
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 1000 XT11-14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 1000 XT-P14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 800 (R XT)11-14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 800 (XT/DPS)11-14
CAN AM (SIDE X SIDE)COMMANDER 800 R (STD)11-14
CAN AM (SIDE X SIDE)MAVERICK 1000 R - STD14
CAN AM (SIDE X SIDE)MAVERICK 1000 R - XMR14
CAN AM (SIDE X SIDE)MAVERICK 1000 R - XRS14
CAN AM (SIDE X SIDE)MAVERICK 1000 R - XRS/DPS14
CAN AM (SIDE X SIDE)MAVERICK 1000 R - XXC14
CF MOTOCF 500- AU-6L C/FORCE 550 ATV15
CF MOTOCF 500-5 (RANCHER 500 UTV)11-14
CF MOTOCF500 US Z-FORCE 550 (SIDE X SIDE)15
CF MOTOCF500 UU-A U-FORCE 550 (SIDE X SIDE)15
CF MOTOCF600 Z-FORCE Z6 (SIDE X SIDE)13-15
CF MOTOCF600 Z-FORCE Z6 EX (SIDE X SIDE)13-15
CF MOTOCF800 UU-A U-FORCE 800 (SIDE X SIDE)13-15
CF MOTOCF800 Z-FORCE Z8 (SIDE X SIDE)13-15
CF MOTOCF800 Z-FORCE Z8-EX (SIDE X SIDE)14-15
DERBIDXR 200 QUAD (FRONT DRUM MODEL)04
DERBIDXR 250 QUAD (FRONT DRUM MODEL)04-05
ECOBUSHMAN 150 (LX 150 GY)
GAS-GASKS 250 RV QUAD06
GOESG 520 UTX (SIDE X SIDE)10-12
HUSQVARNACR 12592-94
HUSQVARNACR 25092-94
HUSQVARNACR 36092-94
HUSQVARNATC 61092-94
HUSQVARNATE 35092-94
HUSQVARNATE 61092-94
HUSQVARNAWR 12593-94
HUSQVARNAWR 25092-94
HUSQVARNAWR 36092-94
KAWASAKIKAF 1000 BGF MULE PRO DXT DIESEL16
KAWASAKIKAF 1000 DGF MULE PRO DX DIESEL16
KAWASAKIKDX 200 E5/E693-94
KAWASAKIKDX 200 SR (DX200G)
KAWASAKIKDX 250 D191-93
KAWASAKIKDX 250 SR (KDX 250 F1)91
KAWASAKIKLF 300 C1-C17 BAYOU89-05
KAWASAKIKLF 400 B1-B7 BAYOU93-99
KAWASAKIKLX 125 CAF/CBF/CCF/CCS/CDF/CDS/CEF/CFF10-15
KAWASAKIKLX 125 DAF/DBF/DCF/DDF/DEF (D-TRACKER)10-14
KAWASAKIKLX 150 L (KLX150EFF)15
KAWASAKIKLX 250 (KLX 250 S9F/SAF/SBF/SCF/SDF/SEF/SFF)09-15
KAWASAKIKRF 750 A8F/B8F TERYX 750 4X4 (RUV)08
KAWASAKIKRF 750 C8F/D8F TERYX 750 4X4 LE (RUV)08
KAWASAKIKRF 750 F8F TERYX 750 4X4 NRA OUTDOORS (RUV)08
KAWASAKIKRF 750 G9F/NAF/NBF/NCS/NDF TERYX 750 FI 4X409-13
KAWASAKIKRF 750 J9FA/K9F/PAF/RAF/PBF/RBF/RCS/PDF/RDF TERYX 750 FI 4X4 LE09-13
KAWASAKIKRF 750 L9F TERYX 750 FI 4X4 LE SPORT09
KAWASAKIKRF 750 M9F TERYX 750 FI 4X4 NRA OUTDOORS09
KAWASAKIKRF 750 SAF/SAFA/SBF/SBFASCS/SCSA/SDF TERYX 750 FI 4X4 SPORT LE10-13
KAWASAKIKRF 750 TAF/VBF TERYX 750 FI 4X4 SGE10-11
KAWASAKIKVF 650 E8FA BRUTE FORCE 4X4 HARDWOODS GREEN HD08
KAWASAKIKVF 650 F7F/F8F BRUTE FORCE 4X4I HARDWOODS GREEN07-08
KAWASAKIKVF 650 FCF/FCS/FDF/FEF12-14
KAWASAKIKVF 650 G7F/G8F BRUTE FORCE 4X4I HARDWOODS GREEN07-08
KAWASAKIKVF 650 G7F/G8F BRUTE FORCE 4X4I HARDWOODS GREEN12-13
KAWASAKIKVF 650 H7F/H8F BRUTE FORCE 4X4I HARDWOODS GREEN07-08
KAWASAKIKVF 750 D8F/D9F/DBF08-11
KAWASAKIKVF 750 GEF BRUTE FORCE 4X 4 I EPS14
KAWASAKIKX 125 G1/H1/H2/J1/J289-93
KAWASAKIKX 250 G1/H1/H2/J1/J289-93
KAWASAKIKX 500 E1-E589-93
MOTOROMAROAD RUNNER 12502-04
PUZEYMTD 300 (4T/4V)11-12
PUZEYMX 300 (4T/4V)11-12
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)RAM R17003-05
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)RAM R170 E STINGER03-05
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)RAM R25003-05
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)RAM R250E STINGER03-05
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)RS6 4WD10-11
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)ST 200 E (AUTOMATIC)06-07
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)STINGER R170E06
QUADZILLA (INC. WHITE KNUCKLE MODELS)Z8 (4 X 4/SIDE X SIDE)14-15
SINNISQM 125 GY APACHE 125 (REAR DRUM MODEL)09-14
SINNISQM 125 GY-2B (A) APACHE 125 (REAR DISC MODEL)09-14
SINNISQM 125 GY-2B BLADE 12509-14
SINNISQM 250 GY-D APACHE 25013-14
SUPERBYKERMR 12507-09
SUZUKIDR 250 SL/SM/SN/SEP/SER/SES (SJ 44A)90-95
SUZUKIDR 350 SER/SES (ELECTRIC START/4 BOLT FRONT DISC)94-95
SUZUKIDR 350 SET/SEV/SEW/SEX (ELECTRIC START/4 BOLT FRONT DISC/UK/EUROPE)96-99
SUZUKIDR 350 SL/SM/SN/SP (4 BOLT FRONT DISC/KICK START)90-93
SUZUKIEN 125-205
SUZUKIEN 125-2A05
SUZUKILT-A 500 FY/FK100-01
SUZUKILT-F 300 FK202
SUZUKILT-F 500 FW/FX/FY/FK1/FK298-02
SUZUKILT-R 450 K6/K7/K8/K9/L0/L106-12
SUZUKIRM 125 H87
SUZUKIRM 125 J88
SUZUKIRM 125 K/L/M89-91
SUZUKIRM 125 N/P/R/S (RF14A)92-95
SUZUKIRM 250 H/J87-88
SUZUKIRM 250 K/L/M89-91
SUZUKIRM 250 N/P/R/S (RJ16A)92-95
SUZUKIRMX 250 K/M/N/P89-93
SUZUKIRMX 250 R/S94-95
SUZUKIRMX 250 SN/SR/SS (SJ13A)95-97
SUZUKITS 125 RK/RL/RM/RN/RP/RR (SF15A)90-96
SUZUKITS 200 RK/RL/RM/RN/RP/RR89-94
YAMAHADT 200 WR (3XP)92-93
YAMAHADT 230 (4TP1/2) LANZA97-98
YAMAHATT 250 R (4GY JAPAN)93-94
YAMAHATT 250 R (4GY3/4GY5/4WA1 - JAPAN - RAID)94-96
YAMAHATT 250 R (4MR2 UK)96
YAMAHATT 250 R (4RR1/2 JAPAN)95-97
YAMAHATT 250 RL (4PX5)99
YAMAHATT 250 RM (4PX6)00
YAMAHAWR 200 D/E/F92-94
YAMAHAWR 250 ZB/ZD/ZE/ZF/ZG/ZH/ZJ (2T)91-97
YAMAHAWR 500 ZD92
YAMAHAXTZ 125 (5RM)03-10
YAMAHAXTZ 250 (4B41/2/3) LANDER (BRASIL)07-09
YAMAHAXTZ 750 SUPER TENERE89-95
YAMAHAYFM 700 RD/RE13-14
YAMAHAYFM 700 RSE13-14
YAMAHAYFM 700 RV/RW/RAA/R06-12
YAMAHAYFZ 450 RSEA/RSEB/RSED/RSE11-14
YAMAHAYFZ 450 RY/RZ (QUAD)09-10
YAMAHAYFZ 450 S/T/R (QUAD)04-05
YAMAHAYFZ 450 V/W/X (QUAD)06-08
YAMAHAYXM 700 E VIKING14
YAMAHAYXR 66 FAS/FAT/FAV RHINO 4X4 SIDE X SIDE04-06
YAMAHAYXR 700 FA/FB/FD RHINO SIDE X SIDE11-13
YAMAHAYXR 700 RHINO 4X4 SE09
YAMAHAYZ 125 D/E/F/G/H/J (2T)92-97
YAMAHAYZ 125 W (2T)89
YAMAHAYZ 250 A/WRA/B (2T)90-91
YAMAHAYZ 250 D/E/F/G/H/J (2T)92-97
YAMAHAYZ 250 W/WRW (2T)89
O marce

EBC BRAKES jest wiodącym producentem elementów hamulcowych. Gwarancja jakość w przystępnej cenie i największy na świecie wybór elementów hamulcowych do wszelkich pojazdów, również klasy ATV oraz motocykli.

Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel