Klocki hamulcowe EBC FA131TT (kpl. na 1 tarczę)

  • Klocki hamulcowe EBC FA131TT (kpl. na 1 tarczę)
Kod: FA131TT
67,70 zł
/ szt.
Koszt dostawy od 0 zł
338.50 pkt.
6.77 pkt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.

Kup na raty

  • Oblicz ratę
  • Credit Agricole Raty
  • eRaty Santander Consumer Bank

Klocki hamulcowe EBC FA131TT (kpl. na 1 tarczę)

Seria FA TT - dobrej klasy klocki na bazie mieszanki karbonowej, która pozwala na skuteczne hamowanie w pojazdach o różnej masie. Przeznaczone do użytku sportowego w motocrossie i ATV. Klocki cechuje: dobra siła hamowania, dobra trwałość w suchych warunkach.

O Firmie EBC Brakes

Grupa EBC Brakes została założona w 1978 roku przez Andyego Freemana. Od początku swojej działalności, firma EBC jest pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. Produkcja odbywa się w fabryce w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Hamulce EBC były używane w edycjach mistrzostw świata wyścigów motocyklowych w klasie SUPER SPORT przez team Alstar Corona, zdobywając dwukrotnie tytuł mistrza świata (w 1998 Fabrizio Pirowano, 1999 Stefan Chambon).

Lista doborowa

markamodelrok
AJPPR5 250 ENDURO09
AJPPR5 250 SUPERMOTO09
CPISAUEL 125
GAS-GASEC 125/200/250/300 (NISSIN/2T)00-08
GAS-GASEC 450 FSR (4T) ENDURO/FSE05-09
GAS-GASEC 515 FSR/FSE (4T) ENDURO05-09
GAS-GASMX 125/250 (MC)01-08
GAS-GASMX 200/250/30099-00
GAS-GASPAMPERA 125 (2T)05-08
GAS-GASPAMPERA 40006
GAS-GASPAMPERA 450 (4T)07-08
GAS-GASSM 125 (2T) SUPERMOTARD03-06
GAS-GASSM 400 FSE (2T)01-02
GAS-GASSM 450 FSR (4T) SUPERMOTARD07-09
GAS-GASSM 515 FSR (4T) SUPERMOTARD07-09
GAS-GASSM HALLEY 125CC09
GAS-GASSM HALLEY 450CC09
GAS-GASTRAIL HALLEY 125CC09
GAS-GASTRAIL HALLEY 450CC09
GOESG 125 XM08-09
GOESG 250 XM08-09
HONDACB 50 V/W DREAM 5097-98
HONDACR 125 RH/RJ87-88
HONDACR 125 RK89
HONDACR 125 RL/RM90-91
HONDACR 125 RN/RP/RR92-94
HONDACR 125 RS/RT/RV95-97
HONDACR 125 RW/RX/RY/R198-01
HONDACR 250 RH/RJ87-88
HONDACR 250 RK89
HONDACR 250 RL/RM90-91
HONDACR 250 RN/RP/RR92-94
HONDACR 250 RS/RT95-96
HONDACR 250 RV/RW/RX/RY/R197-01
HONDACR 500 RH/RJ87-88
HONDACR 500 RK89
HONDACR 500 RL/RM90-91
HONDACR 500 RN/RP/RR92-94
HONDACR 500 RS/RT/RV/RW/RX/RY/R195-01
HONDACR 80 RN/RP/RR/RS92-95
HONDACR 80 RT/RBT/RV/RBV/RW/RBW/RX/RBX/RY/RBY/R1/RB1/R2/RB296-02
HONDACR 85 R3/RB3/R4/RB4/R5/RB5/R6/RB6/R7/RB703-07
HONDACRE 8098-
HONDACRF 230 L08-10
HONDACRF 230 M (SUPERMOTO)09-10
HONDACRM 250 (MD24) 140 (MK3) RR-RR-II94-96
HONDACRM 250 ARV/ARW ACTIVE RADICAL (MD32)97-98
HONDACRM 250 R (RM) MK2 MD24 (1200001-1211634)91-92
HONDACRM 250 R (RP/RP-II) MK2/2 MD24 (1300001-)93
HONDANX 4 FALCON02-05
HONDASL 230 FREE LANDSPORTS (MD33) V/W/X/197-01
HONDAXL 250 RL90
HONDAXLR 250 RM/R3N/RP/RR/R3R (MD22)91-
HONDAXR 100 M5 (HD13) MOTARD05
HONDAXR 250 3/5 (MD30) MOTARD03-05
HONDAXR 250 III Y/3 BAJA00-03
HONDAXR 250 RL90
HONDAXR 250 RM/RN/RP/RR/RS91-95
HONDAXR 250 RT/RV/RW/RX/RY/R1/R2/R3/R496-04
HONDAXR 250 Y/3 (MD30)00-03
HONDAXR 300 R1010
HONDAXR 400 M SUPERMOTARD (ND08/NC38E)06-08
HONDAXR 400 RT/RV/RW/RX/RY/R1/R2/R3/R496-04
HONDAXR 50 M5 (AD14) MOTARD05
HONDAXR 600 RM/RN91-92
HONDAXR 600 RP/RR/RS/RT/RV/RW/RX/RY93-00
HONDAXR 650 L93-12
HONDAXR 650 RY/R1-R700-07
HONDA DALL-ARAXR 250 R04
HONDA DALL-ARAXR 650 R04
HONDA-HM (ITALY)CR 85 R/R203-07
HONDA-HM (ITALY)CRE 12595-97
HONDA-HM (ITALY)CRE 12598-01
HONDA-HM (ITALY)CRE 25097-01
HONDA-HM (ITALY)CRE 26095-96
HONDA-HM (ITALY)CRE 26097-98
HONDA-HM (ITALY)CRE 8098-02
HONDA-HM (ITALY)CREF 250 R08-09
HUSQVARNAWRE 125 (45MM DIAMETER MARZOCCHI FORKS WITH 60MM CALIPER MOUNT CENTRES)07
HUSQVARNAWRE 125 (48MM DIAMETER MARZOCCHI FORKS OR 48MM DIAMETER KAYABA FORKS WITH 95MM CALIPER MOUNT CENTRES)07
HYOSUNGRX 40005
KAWASAKIKLX 250 (KLX 250 S9F/SAF/SBF/SCF/SDF/SEF/SFF)09-15
KAWASAKIKLX 250 J1-J6 D-TRACKER98-03
KAWASAKIKLX 250 S H6F/H7F (IF INSTALLING OVERSIZE DISC KIT, LONGER BRAKE HOSE IS REQUIRED - GOODRIDGE REF 62024)06-07
KAWASAKIKLX 300 A2-A10/A6F/A7F97-07
KAWASAKIKLX 400 R (KLX 400 B1/B2)03-04
KAWASAKIKX 125 K2/K3/K4/K5/L1/L2/L3/L495-02
KAWASAKIKX 125 M1/M2/M303-05
KAWASAKIKX 125 M6F/M7F/M8F06-08
KAWASAKIKX 250 K2/K3/K4/K5/L1/L2/L3/L495-02
KAWASAKIKX 250 M1/M2/R1 (2T)03-05
KAWASAKIKX 250 R6F/R7F/R8F (2T)06-08
KAWASAKIKX 500 E8-E1696-04
SUZUKI250 SBK 2 (LX 250 L)02
SUZUKIDR 125 SMK8/SMK9/SML008-12
SUZUKIDR-Z 400 SMK5/SMK6/SMK7/SMK8/SMK905-09
SUZUKIDR-Z 400 SY/EY/Y/SEK1/EK1/K1/SK2/EK2/K2/K3/SK3/EK3/K4/SK4/EK4/SK5/EK5/K5/EK5/EK6/SK6/K6/SK7/EK7/K7/SK800-08
SUZUKIRM 125 K6/K7/K8/K906-12
SUZUKIRM 125 T/V/W96-98
SUZUKIRM 125 X/Y/K1/K2/K3/K4/K599-05
SUZUKIRM 125 XCK809
SUZUKIRM 250 K6/K7/K8/K906-12
SUZUKIRM 250 T/V/W96-98
SUZUKIRM 250 X/Y/K1/K2/K3/K4/K5/K6/K799-05
SUZUKIRM 250 XCK809
SUZUKIRMX 250 ST/SV/SW/SX (SJ14A)96-99
T.M.400 (4T) MX CROSS02-03
T.M.530 (4T) CROSS02-03
T.M.EN 250 F (4T) ENDURO04
T.M.EN 450 F (4T)04
T.M.EN 530 F (4T)04
T.M.ENDURO EN 125 (2T)01-04
T.M.ENDURO EN 250 (2T)01-04
T.M.ENDURO EN 300 (2T)01-04
T.M.MX 125 (2T)01-04
T.M.MX 250 (2T)01-04
T.M.MX 250 (4T) CROSS02-04
T.M.MX 300 (2T)01-04
T.M.MX 450 F (4T)04
T.M.MX 85 (BIG WHEEL)02-04
T.M.MX 85 JR (SMALL WHEEL)02-04
T.M.SM 25002
T.M.SM 40002-03
T.M.SM 53002-03
T.M.SME 250 (4T)04
T.M.SME 400 (4T)04
T.M.SME 530 (4T)04
T.M.SMX 660 F04
YAMAHAWR 250 FN (4T)01
YAMAHAWR 250 FP (4T)02
YAMAHAWR 250 ZK (5EN1) (2T)98
YAMAHAWR 400 FL/FM (4T)99-00
YAMAHAWR 400 FN (4T)01
YAMAHAWR 426 FN (4T)01
YAMAHAWR 426 FP (4T)02
YAMAHAYZ 125 K/L/M (2T)98-00
YAMAHAYZ 125 N (2T)01
YAMAHAYZ 125 P (2T)02
YAMAHAYZ 250 FN (4T)01
YAMAHAYZ 250 FP (4T)02
YAMAHAYZ 250 K/L/M (2T)98-00
YAMAHAYZ 250 N (2T)01
YAMAHAYZ 250 P (2T)02
YAMAHAYZ 400 FL (4T)99
YAMAHAYZ 426 FM (4T)00
YAMAHAYZ 426 FN (4T)01
YAMAHAYZ 426 FP (4T)02
O marce

EBC BRAKES jest wiodącym producentem elementów hamulcowych. Gwarancja jakość w przystępnej cenie i największy na świecie wybór elementów hamulcowych do wszelkich pojazdów, również klasy ATV oraz motocykli.

Polecamy również
-5%
Klocki hamulcowe EBC FA496Klocki hamulcowe EBC FA496
79,00 zł75,00 zł375 PKT
-6%
Klocki hamulcowe EBC FA088HHKlocki hamulcowe EBC FA088HH
123,00 zł116,00 zł580 PKT
-6%
Klocki hamulcowe EBC FA444RKlocki hamulcowe EBC FA444R
105,00 zł99,00 zł495 PKT
Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel