Klocki hamulcowe EBC FA088V V-pad (kpl. na 1 tarczę)

  • Klocki hamulcowe EBC FA088V V-pad (kpl. na 1 tarczę)
Kod: FA088V
84,50 zł
/ szt.
Koszt dostawy od 0 zł
422.50 pkt.
8.45 pkt.

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.

Kup na raty

  • Oblicz ratę
  • Credit Agricole Raty
  • eRaty Santander Consumer Bank

Klocki hamulcowe EBC FA088V V-pad (kpl. na 1 tarczę)

Seria FA V - klocki z okładziną semi-sintermetalową (okładzina organiczna z 30% domieszką spieku metali). Produkt ten jest skierowany w stronę ciężkich motocykli turystycznych, cruiserów i jest szczególnie atrakcyjny jako opcja dla motocykli klasycznych. Klocki cechuje: przystępna cena w stosunku do jakości, niskie zużycie tarcz, zwiększona żywotność.

O Firmie EBC Brakes

Grupa EBC Brakes została założona w 1978 roku przez Andyego Freemana. Od początku swojej działalności, firma EBC jest pionierem w produkcji klocków i tarcz hamulcowych do motocykli. Produkcja odbywa się w fabryce w Wielkiej Brytanii oraz w USA. Hamulce EBC były używane w edycjach mistrzostw świata wyścigów motocyklowych w klasie SUPER SPORT przez team Alstar Corona, zdobywając dwukrotnie tytuł mistrza świata (w 1998 Fabrizio Pirowano, 1999 Stefan Chambon).

Lista doborowa

markamodelrok
NORTONCOMMANDER (ROTARY)90
YAMAHABT 1100 P/R/S/T/V BULLDOG02-06
YAMAHAFJ 110084-85
YAMAHAFJ 1200 (3CV/3XW TYPE)88-95
YAMAHAFJ 1200 (ITX TYPE)86-87
YAMAHAFJ 1200 A (ABS MODEL)91-95
YAMAHAFZ 75085-86
YAMAHAFZ 75087-88
YAMAHAFZ 75089-91
YAMAHAFZR 1000 EX UP (6 PISTON CALIPER)94-95
YAMAHAFZR 1000 EX UP (STD FORKS)89-90
YAMAHAFZR 1000 EX UP (USD FORKS)91-93
YAMAHAFZR 1000 GENESIS87-88
YAMAHAFZR 60089
YAMAHAFZR 60090-93
YAMAHAFZR 600 R94-95
YAMAHAFZR 750 GENESIS87
YAMAHAFZR 750 R OWO189-90
YAMAHAFZX 700 S/SC/T/TC FAZER86-87
YAMAHAFZX 75087
YAMAHAGTS 100093-99
YAMAHATDM 85091-95
YAMAHATDM 85096-01
YAMAHATRX 85096-99
YAMAHAV-MAX 1291-92
YAMAHAV-MAX 1293-03
YAMAHAXJ 60084-91
YAMAHAXJ 900 S DIVERSION95-03
YAMAHAXJ 900/900 F83-86
YAMAHAXJ 900/900 F87-94
YAMAHAXJR 120095-98
YAMAHAXJR 1300 (5EA1/5EA7) (320MM FRONT DISCS) (BREMBO CALIPERS)98-99
YAMAHAXJR 1300 L 5EA2/5EA3/5EA499
YAMAHAXJR 1300 M 5EAA/5EAB/5EAC00
YAMAHAXJR 1300 SP (L) (5EA5/5EA6/5EA8)99
YAMAHAXJR 1300 SP (M) (5EAD/5EAE/5EAF)00
YAMAHAXJR 1300 SP (N) 5EAL/5EAM/5EAN)01
YAMAHAXV 1000 SE VIRAGO88
YAMAHAXV 1000 VIRAGO86
YAMAHAXV 1100 VIRAGO89-93
YAMAHAXV 1100 VIRAGO99
YAMAHAXV 750 VIRAGO92-93
YAMAHAXVS 1100 A DRAGSTAR CLASSIC00-06
YAMAHAXVS 1100 DRAG STAR99-04
YAMAHAXVZ 12 TD85
YAMAHAYZF 1000 R THUNDERACE96-01
YAMAHAYZF 600 R THUNDERCAT96-03
YAMAHAYZF 750 R/SP93-97
O marce

EBC BRAKES jest wiodącym producentem elementów hamulcowych. Gwarancja jakość w przystępnej cenie i największy na świecie wybór elementów hamulcowych do wszelkich pojazdów, również klasy ATV oraz motocykli.

Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel