Motokonfigurator kufrów
Dobierz kufer
Dobierz części

Oferta pracy - specjalista ds. sprzedaży sklep motocyklowy Nowy Sącz

Poszukujemy osoby w centrali w Nowym Sączu na stanowisko:

- Specjalista ds. Sprzedaży / opiekun marek

Opis stanowiska:

- Obsługa klienta sklepu internetowego,

  • odbieranie połączeń i wiadomości mailowych
  • czynna praca z klientem, przygotowywanie ofert oraz przekazywanie informacji o statusach zamówień.

- realizacja bieżącej sprzedaży,

  • zmiany statusów zamówień,
  • obsługa kartoteki i kont klienta

- praca z ofertą,

  • opieka nad wybranymi markami
  • przygotowanie produktów w ofercie on-line
  • wprowadzanie produktu do sprzedaży w sieci
  • parametryzacja produktów dla odpowiednich kanałów sprzedaży (Allegro, os-commerce)

Wymagania:

Stanowisko jest przeznaczone dla osoby, która jest przede wszystkim komunikatywna i potrafi podjąć w rozmowie wiele tematów oraz:

- umiejętnie obsługuje klawiaturę komputerową

- posiada doświadczenie przy obsłudze klienta (ważny punkt!)

- doświadczenie z minimum jednym z portali Allegro, Amazon, E-bay lub platformą os-commerce (redagowanie, wystawianie aukcji),

- znajomość Exela na poziomie podstawowym,

- znajomość gramatyki polskiej na poziomie minimum dobrym,

- kreatywność, samodzielność i pozytywne nastawienie.

Ponadto szukamy osoby wesołej, charyzmatycznej, która nie ma oporów do kontaktu z ludźmi. Jest elokwentna i chce pracować.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pełny etat,
- doskonalenie i możliwość rozwoju,
stałą pracę i gwarancję zatrudnienia,
- prestiżowe miejsce pracy w atrakcyjnym miejscu,

- własne stanowisko pracy i swobodę w działaniu,

wynagrodzenie w formacie podstawa + prowizja + premia,
- przywileje cen hurtowych na produkty z asortymentu i nowe motocykle,
- wiele korzyści dla miłośników motoryzacji.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji poprzez stronę olx.

Informujemy, że rekrutacja trwa do 10 października 2020. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i będziemy informować o kolejnych krokach rekrutacji. Dziękujemy i zapraszamy.

Jednocześnie informujemy, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. „Wyrażam, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez M&M Motocykle s.c. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Dojazdowa 18. Podanie danych jest dobrowolne. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania”.

Zamknij
pixel